Laminátové podlahy ǀ Dřevěné podlahy ǀ Vinylové podlahy ǀ PVC ǀ Parkety

Nevíte si rady jakou podlahu vybrat? Laminát, dřevo, pvc nebo vinyl?

Volejte nebo pište, rádi vám poradíme.

 

Telefon+420 607200224

Email

info@kkpodlahy.cz

Facebook

Facebook

 

Reference zákazníků

Svatošovi
Výborná komunikace, příjemné vystupování, rychlé a kvalitní provedení práce. Proto jsme se na p. Kutheila obrátili už podruhé a jistě ne naposled. 
Děkujeme, jsme velice spokojeni a Vaši firmu můžeme každému doporučit. 


Kafkovi
Rychlá a výborná komunikace, skvělá pomoc při výběru a perfektně položené PVC. Moc děkujeme a doporučujeme!


Více referencí

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy patří do kategorie umělohmotných podlah a jde v podstatě o jakýsi vylepšený druh PVC. K jejich největším přednostem patří vysoká odolnost vůči mechanickým a chemickým vlivům a množství dostupných designů. Jejich synonymem je ale také výborná rozměrová a tvarová stálost, velmi nízká úroveň hluku, snadná údržba a dobrý teplotní vjem.Vinylové podlahy
Nepřekonatelné jsou pak vinylové podlahy svou pevností a již zmíněnou odolností. Zároveň si ale zachovávají dobrou pružnost. Jsou odolné vůči vodě a vlhkosti, a proto se vlivem vlhkosti nedeformují. Mají malý tepelný odpor, vynikající tepelně izolačními vlastnostmi a na povrchu působí teplým dojmem. Na druhou stranu však nejsou určené pro uživatele, kteří nedají dopustit na přírodní materiály - dřevo, korek, …
Plánujete-li si pořídit teplovodní podlahové topení, pak i s ním si vinylové podlahy velmi dobře rozumí. Spojení s elektrickým podlahovým vytápěním ale odborníci nedoporučují.

Vzhled vinylové podlahy:
Vinylové podlahy jsou vyráběné z umělého materiálu nazvaného polyvinylchlorid (PVC). Na rozdíl od klasického PVC se však jedná o heterogenní podlahovinu, která se skládá z různorodých funkčních vrstev. Materiály použité na podlahu určují následně i třídu zátěže – vinyl přitom najdete i ve vyšších třídách 41 až 43.
Podlahovina se distribuuje v dílcích, což přináší nejen rychlou pokládku, ale také snadnou opravu. V případě poškození kteréhokoli dílce jej lze jednoduše sejmout a nahradit novým. V případě, že se chystáte časem stěhovat, můžete podlahu snadno rozmontovat a přestěhovat se i s ní.
Milovníci krásných interiérů ocení u vinylových podlah zvláště široký výběr z množství barev a dezénů. K dispozici je vám také široká nabídka dokonalých imitací jiných materiálů, zvláště oblíbené jsou pak imitace dřeva a dlažby.

Úklid a údržba:
Vinylová podlaha nevyžaduje žádnou speciální údržbu a péče o ni je tedy velmi snadná. Vedle zametání a vysávání ji můžete v případě potřeby samozřejmě i vytírat hadrem či mopem. Při větším znečištění přilijte do vody speciální čistič na PVC. Přestože jde o podlahovinu odolnou vůči vlhkosti, voda by na ní zůstávat nikdy neměla.
Na vinylových podlahách většinou nezanechávají stopy ani kolečka kancelářských křesel. Přesto je vhodnější pro jistotu vybavit kolečkové židle a další pohyblivý nábytek kolečky typu W (měkký plast na tvrdém jádru).