Kompletní POKLÁDKA podlahových krytin

Rigidní podlahy

Rigidní podlaha nejen pro náročné.

Rigidní vinylové dílce se vyznačují větší tuhostí jádra podlahy a jsou rozměrově stabilnější. Výborně se hodí i do prostor se zvýšenou vlhkostí nebo na podlahové vytápění.

EXPERTO CLICK SPC 50

  • dlouhá životnost
  • vysoká odolnost
  • vhodná do koupelen
  • snadná pokládka i údržba
  • přírodní trendy dekory
  • vhodná pro podlahové vytápění
  • díky minerálnímu jádru je rozměrově stálá
  • bytová garance 30 let a 10 let pro komerční použití. 
Technický list Expetro Click SPC 50

Rigidní vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50 je volně pokládanou podlahou v dílcích, která se vyznačuje praktickým velkým formátem, kvalitními zámky a integrovanou podložkou. Pro tento model je charakteristická vyšší odolnost, a to díky pořádné nášlapné vrstvě 0,5 mm.

Vhodná nejen do domácnosti 
Díky tloušťce nášlapné vrstvy 0,5 mm si najde podlaha Experto Click SPC 50 své místo ve vaší domácnosti, ale i v komerčních prostorech s nižší frekvencí zátěže. Povrch podlahy je odolný proti poškrábání, hravě si poradí jak s kolečkovou židlí, tak s drápky domácích mazlíčků.   

V jednoduchosti je krása 
Díky integrované podložce a systému click je pokládka podlah z této kolekce rychlá a jednoduchá. A právě to dělá rigidní vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 ještě přitažlivější. Navíc nevyžaduje žádnou speciální údržbu a jetak vhodná do každé domácnosti.

Neustále se pro vás zdokonaluje
Nejen pořádná nášlapná vrstva zajišťuje dlouhou životnost podlahy. Je to i její minerální jádro a celková tloušťka 6 mm, které se starají o její stabilitu a rozměrovou stálost. Bonusem je pak vhodnost pro podlahové vytápění. 
 
Módní přírodní dekory
Ačkoli se v posledních letech mění módní dekory podlah jen pozvolna, rigidní vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 na tyto drobné proměny reagují bleskovou rychlostí. Rigid vinyl SPC patří mezi nejmodernější typ podlah, které současný trh nabízí. Zároveň tak přináší vašemu interiéru vždy ty nejpopulárnější přírodní dekory, které skvěle zakomponujete do každého prostoru.

Tato řada SPC podlah vychází z reálných kreseb a struktur dřeva s přírodními barevnými tóny, které díky tomu vytváří dojem takzvaného živého dekoru.